Üdvözöljük a
Muraszemenyei Általános Iskola
honlapján!
Immár negyedik alkalommal került újra hozzánk a vándorkupa!
„Összesen 36 csapat – 17 közép- és 19 általános iskolás - vett részt a Hód napja túra és természetjáró akadályversenyen Iklódbördőcén, melyet 16. alkalommal rendeztek meg. A Hód napja természetjáró akadályversenyt a nemzeti összetartozás jegyében szervezi meg a Zalai Földrajzi Társaság és Iklódbördőce önkormányzata. A helyszín az eddigiekhez hasonlóan a Kerka-mente Naturpark – Hód tanösvény volt a település határában.”
(Forrás: https://www.zaol.hu/helyi-kozelet/2026/05/hod-napja-termesztejaro-akadalyverseny )
Iskolánk csapatai ismét kiemelkedő eredményt értek el:
első, második és harmadik helyezést.
A csapatok eredményei:
🥇Első helyezett: Réti sasok: Balló Bence, Kertész Márton, Kovács Zsombor.
🥈Második lett a Kankalinok: Csiszár Nóra, Fordán Petra, Kámán Maja.
🥉A harmadik helyezett csapatunk, a Murai szitakötők: Balló Anna Hortenzia, Kertész Mihály és Kocsis Ádám.
👏Gratulálunk!!!! Büszkék vagyunk rátok!!
Felkészítő pedagógus: Bedő Ildikó