„A Hód Napja” túra és természetjáró akadályverseny 2023.

A Magyar Földrajzi Társaság Zalai Osztálya  13. alkalommal rendezte meg a Nemzeti Összetartozás jegyében az egykori Zala vármegye általános és középiskolás csapatai számára  a  „A Hód Napja” túra és természetjáró akadályversenyt.

Iskolánkból 3 csapat vett részt a megmérettetésen. A Réti sasok csapata Bíró Kristóf, Torma Zétény, Balló Bence első helyezett lett, így a vándorkupa iskolánkhoz került egy évre.

Az Ürgék csapata Faragó Boldizsár, Fordán Petra, Kovács Zsombor a 4. helyen végzett, a Kankalin csapat Hóbor Réka, Orsós Veronika és Soós Szófia a 9. helyet érte el a 24 csapat között.

Szívből gratulálunk, köszönjük a helytállást! Nagyon büszkék vagyunk Rátok!

A Zalai Hírlap cikke a versenyről: