„A Hód Napja” túra és természetjáró akadályverseny 2024.

„A Hód Napja” túra és természetjáró akadályverseny 2024.

A Magyar Földrajzi Társaság Zalai Osztálya  14. alkalommal rendezte meg a Nemzeti Összetartozás jegyében az egykori Zala vármegye általános és középiskolás csapatai számára  a  „A Hód Napja” túra és természetjáró akadályversenyt.

Diákjaink kiemelkedően szerepeltek. A Réti sasok csapata Balló Bence, Kertész Márton és Kovács Zsombor 1. helyezett, a Tőzikék csapata Csiszár Nóra, Fordán Petra és Kámán Panka 2., a Szitakötők csapata Poczek-Hóbor Lili és Tóth Gergő 10. helyezést ért el, akik a betegség miatt 2 főre csökkent csapattal becsülettel helytálltak. Köszönjük Orosz Gergőnek a felkészülést, aki sajnos betegség miatt nem tudott részt venni a versenyen. A vándorkupa ismét iskolánkba került. Köszönjük a kedves Szülőknek is, hogy segítették az eredményes felkészülést. Köszönet a muraszemenyei és a csörnyeföldi önkormányzatnak, valamint Poczek-Hóbor Mónikának a szállításért. Az első helyezett csapat nyereménye 4 napos olaszországi tanulmányút.

Felkészítő: Bedő Ildikó

Szívből gratulálunk, köszönjük a helytállást! Nagyon büszkék vagyunk Rátok!

 

Kapcsolódó galéria

„A Hód Napja” túra és természetjáró akadályverseny 2024.

Pályázatok

Okosan a pénzzel!
EFOP-4.1.12-22-2023-00018
Ökoiskola
Tehetségpont
Fenntarthatósági témahét
Petőfi 200
Örökös Boldog Iskola
Csodaszarvas Tematikus Programok
Erzsébet - tábor