Diákolimpia díj

A Zala Vármegyei Diáksport Szövetség  2022-2023. tanévi diákolimpia aktivitási díjatadó ünnepsége 2024. február 26-án volt Zalaegerszegen.

A Muraszemenyei Általános Iskola "A 2022-2023 tanévi diákolimpia legaktívabb vármegyei iskolája" díjban részesült, 3. helyezettként.

"A 2022-2023. tanévi diákolimpia fiatal vármegyei testnevelője" díjat Dudora Nikolett, iskolánk testnevelő tanára kapta.

Nagyon büszkék vagyunk Niki nénire és a versenyeken résztvevő diákokra.

Az elért eredményekhez köszönjük a Nagykanizsai Tankerület, Muraszemenye, Csörnyeföld, Szentmargitfalva, Murarátka és Kiscsehi  önkormányzatainak a támogatását. Köszönjük a  szülők segítségét és a gyerekek lelkes sporttevékenységét.

HAJRÁ MURASZEMENYEI ÁLTALÁNOS ISKOLA!!!!

Az alábbi linken olvasható a tudósítás az átadó ünnepségről: