Iskolabál - szülők bálja 2023.

A Muraszemenyei Általános Iskola Szülői Munkaközössége és Nevelőtestülete, ezúton tisztelettel megköszön minden támogatást, amit a szülői bál lebonyolításához kapott.

Köszönjük a részvételt, a tombolatárgy felajánlásokat, a szülői színtársulat szereplését, az ízletes süteményeket, egyéb finomságokat, valamint a pártolói támogatásokat.

Köszönjük Csörnyeföld Község Önkormányzatának, hogy ingyenesen biztosította számunkra a közösségi ház használatát.

Az idei évben is nagy sikere volt a szülők által alakított színi társulat előadásának.

A bemutató után az újonnan alapított Örökös tagsági díjakat osztotta ki intézményünk igazgatónője, Bedő Ildikó. Poczek- Hóbor Mónika és Simon Zoltán vehették át, akik a színi társulat 2015-ös alakulása óta minden színdarabban szerepet vállaltak, de gyermekeik már elballagtak vagy az idei évben hagyják itt iskolánkat.

A fotókat Bánfai László készítette, köszönet érte.

Az alábbi linken olvasható a Zalai Hírlapban megjelent cikk: